پرشین ای بازی های کامپیوتری جدید 2017 را در خود جای داده است .

همچنین شرکت بزرگ کونامی به تازگی اعلام کرده که نسخه ی مخصوص موبایل بازی محبوب PES2017را تا پایان ماه جری میلای در دسترس کاربران قرار خواهد داد. این بازی رایگان خواهد بود ولی مانند اکثر بازی ها ایتم های پولی نیز در داخل آن گنجانده شده است .

البته امکان خاموش کردن این بخش نیز وجود خواهد داشت. این بازی به گفته کونامی هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین قابل استفاده است و کاربران می توانند در کنار دوستانشان نیز از این بازی لذت ببرند

خیلی از مطالب هستند که هزاران بازدید کننده در روز دارد شما چه بهتر که از همه این مطالب ارسالی داشته باشید.

http://persiane.ir/images/30078best.gif

ما کار را راحت کردیم و در دسته بندی های وب سایت فقط موضوعاتی را اضافه می کنیم که اگر مطلبی در ان موضوع ارسال کنید بازدید کننده همیشگی و دائمی و بسیار زیادی خواهید داشت..

یک موضوع بسیار مهم دیگری هست و آن هم share کردن مطالبتان در شبکه های مجازی و سایت های دیگر هست که هم درآمد جداگانه ی خودش را خواهد داشت و هم بشدت باعث می شود ورودی گوگل شما صدها برابر شود . ( بخصوص فیس بوک تویتر اینستاگرام تلگرام کلوب فیس نما و .. ) .

بازی PS4 Xbox

بازی برای کودکان مفید و کمک می کند تا کودکان ما رشد فکری خوبی داشته باشند در انتخاب بازی باید همیشه دقت کرد و هر بازی برای سنی خاص می باشد نباید هربازی را برای کودکان اورد زیرا ممکن است نتیجه عکس بگذارد مخصوصا از بازی های که از عوامل خشونت یا جنسی بهره می گرند شدیدا خوداری کنید . سعی شده از بین بازی های اینترنتی بهترین ها و مفید ترین ها در چند مقاله برای شما با اموزش ان بکذاریم تا شما بهتر بتوانید از سایت انتخاب کنید